Usługi brukarskie

 

brukarstwo lublin


 

   Projektujemy i brukujemy tereny o różnej wielkości, ukształtowaniu, charakterystyce podłoża i poziomie trudności aranżacji. Wykonujemy całość prac ziemnych, także tych, które wymagają użycia ciężkiego sprzętu. Doradzamy wybór optymalnej kostki i podbudowy do wykonania danej nawierzchni. Sami dostarczamy materiały i sprzęt do miejsca realizacji.

   Profesjonalne usługi brukarskie w ramach budowy ogrodów wprowadziliśmy w 2002 roku. Jako usługę oddzielną w 2004. Łączymy wiedzę o produktach, technologiach, rozwijamy umiejętności wykonawcze. Nasze prace poprzedzamy wykonaniem przemyślanego projektu, zawierającego indywidualne rozwiązania. Sprawia to, iż nasze realizacje doskonale uzupełniają zagospodarowanie terenu.

 

Skąd pozyskujemy materiały do brukowania i jakie nawierzchnie wykonujemy?

 

    Wykonujemy prace brukarskie tradycyjne i artystyczne. Wykorzystujemy zarówno kostki betonowe, naturalne kamienie, kostki granitowe i inne. Od początku naszej działalności współpracujemy z wiodącymi dystrybutorami kostek brukowych i galanterii betonowej. W wyniku tej współpracy nasi pracownicy korzystają ze szkoleń produktowych, tak istotnych dla jakości wykonania prac brukarskich i budowlanych podczas realizacji inwestycji naszych Klientów.

 

Korzystamy z produktów między innymi:

Dobry brukarz lublin

Jak przebiegają nasze prace brukarskie?

 

    Nie stosujemy nieprofesjonalnych praktyk, w których usługodawca – brukarz po przybyciu do Klienta na realizację stawia go w kłopotliwej sytuacji zadając pytanie: „No to jak robimy, bo muszę jakoś zacząć?”. Podczas prac projektowych doradzimy Ci:

 

• wybór optymalnej kostki i materiałów budowlanych, tak by wybrukowana powierzchnia była funkcjonalna, trwała i dobrze komponowała się z otoczeniem;

 

• konkretne rozwiązania wizualne, tj. wzory nawierzchni, kolorystykę, przebieg chodników, podjazdów czy ścieżek, dzięki którym teren posesji będzie prezentował się bardzo elegancko.

 

   Naszym atutem jest to, że projektujemy i budujemy całą organizację posesji i założeń ogrodowych. Zmienia to naszą perspektywę patrzenia na realizacje brukarskie. Mówiąc wprost, kładziemy nacisk nie tylko na praktyczne i funkcjonalne wykonanie powierzchni, ale także na odpowiednie rozwiązania wizualne, podnoszące jej atrakcyjność estetyczną. Przed przystąpieniem do działań, najpierw udajemy się na audyt techniczny miejsca realizacji by uwzględnić wszystkie szczegóły, dzięki którym osiągniemy trwały i ponadczasowy efekt. Brukowanie jest inwestycją na lata, dlatego wesprzemy Cię naszą wiedzą i doświadczeniem, tak byś mógł cieszyć się z rezultatu naszych prac przez długi czas.

 

Polecany brukarz lublin

 

   Wykonujemy własne projekty wykonawcze nawierzchni lub wykorzystujemy już gotowe, przekazane nam przez naszych Klientów.

   Wszystkie prace brukarskie, począwszy od robót ziemnych wykonujemy we własnym zakresie. Sami dostarczamy też sprzęt i materiały . Jesteśmy niezależni od podwykonawców. Korzystamy z też usług sprawdzonych dostawców materiałów niezbędnych do budowy. To wszystko skutecznie eliminuje ryzyko opóźnień w realizacji naszej usługi.

 

 

Powierz prace brukarskie kompetentnemu wykonawcy!
Zadbamy o każdy szczegół realizacji, od doradztwa technicznego, przez opracowanie koncepcji i wykonanie projektu, po solidne wykonawstwo!
Czekamy na kontakt z Twojej strony i zapraszamy!

Kontakt z nami

Ogrody Pro-Eko tel
Telefon

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Ogrody Pro-Eko lokalizacja
Baza firmy

Jabłonna Druga 171a

23-114 Jabłonna


Ogrody Pro-Eko mail
E-mail

kontakt@ogrodyproeko.pl

18

LAT DOŚWIADCZENIA

243

REALIZACJE

100

% ZAANGAŻOWANIA

Dojedziemy do Ciebie do 150 km poza Lublin