Ogród w Lublinie (2017)


Kompleksowe zagospodarowanie posesji lubelskie

   Najnowsze zagospodarowanie posesji z 2017 roku. W obecnym przypadku przypadło nam w udziale kolejne zorganizowanie działki jednorodzinnej z domem mieszkalnym i wolnostojącym garażem. Już na starcie dostaliśmy kredyt zaufania co do projektu a później swobodę w realizacji. Aktualnie pracujemy nad warzywnikiem i wnętrzem rekreacyjnym.zobacz galerię


Ogród w Lublinie (2016)


Najładniejsze ogrody w lublinie

   W roku 2016 zmierzyliśmy się z kilkoma rekompozycjami. Naszym zdaniem przedstawiany przykład należy do ciekawszych z nich. Właściciele powierzyli nam przebudowę ogrodu praktycznie bez wyznaczania jego kierunku. Z jednym zastrzeżeniem- "Ma być ładnie i praktycznie". Efekty naszej pracy można obejrzeć w galerii.zobacz galerię


Ogród w Białej Podlaskiej 2015


Zakładanie ogrodów chełm

Rozległy rodzinny dom otoczony zielonym ogrodowym ‘kołnierzem’, czytelny podjazd. Prawie szablonowy przykład standardu zagospodarowania. Prawie, dlatego że można tak założyć stojąc przed bramą wjazdową. Zaglądając głębiej pierwsze wrażenie okazuje się zbyt ogólne. Usypane pagórki, przyjazny wypielęgnowany trawnik, murki z naturalnego kamienia, proporcjonalne zestawienia roślin. Największy atut schowany jest za domem – jest nim brzozowy las, który stworzyła natura. Zaciszne miejsce zabaw dzieci, spotkań właścicieli i ich gości. Przykład na to, iż ogród można budować wraz z rozwojem potrzeb. Uzupełniać go, zagospodarowywać i skrzętnie wykorzystać zasoby naturalnej, spontanicznej przyrody. Powstają, więc jego kolejne dopełnienia roślinne, nowe zaaranżowane zakątki. Z roku na rok ogród pięknieje i cieszy coraz mocniej.

 

Powierzchnia: powyżej 2000 m²

Ogród prywatny przy rezydencji mieszkalnej- realizacja kompleksowa, etapowana.

Zagospodarowanie otoczenia budynku mieszkalnego.zobacz galerię


Ogród w Białej Podlaskiej (2014)


ogrody biała podlaska

    Tak jak każdy z naszych grodów, ten także ma swoją  unikalną historię, swoją niepowtarzalną duszę i użytkowników dla których powstał. Trudno się zorientować, że rośliny rosną tu niemalże w piasku. Mimo to są  zdrowe, bujnie,  kwitną obficie. Każdy z domowników znajdzie tu jakieś miejsce dla siebie. 2200 m² powierzchni którą my mieliśmy okazję aranżować, to jedynie część całości. Jest tu jeszcze sosnowy lasek, boisko do piłki nożnej, siatkówki, kort tenisowy. Większość naszych prac przy otoczeniu budynku mieszkalnego przeprowadziliśmy w 2008 i 2009 roku. Potem nasz ogród miał spokojny czas by się rozrastać. Ostatnio, bo w 2013 i 2014 został wzbogacony o kryty basen z wodą podgrzewaną pompą ciepła, serpentynitową kaskadę i 200 metrowe wrzosowisko. Więc od wiosny do jesieni, chyba faktycznie można  będzie tutaj znaleźć coś dla siebie.

 

Powierzchnia: powyżej 2000 m².

Ogród prywatny przy rezydencji mieszkalnej- realizacja kompleksowa, etapowana.

Zagospodarowanie otoczenia budynku mieszkalnego i powierzchni rekreacyjno- użytkowej.zobacz galerię


Ogród w Lublinie (2013)


Zakładanie ogrodów kraśnik

   Bywa też tak, że realizacja napotyka nas niby przypadkiem i zaczyna się rozwijać. To właśnie taki przykład. Zaczęło się od grzecznościowej wizyty przy nieznanym nam, nie pracującym systemie nawadniającym, a  skończyło  pierwszym etapem prac modernizacyjnych. Zastany ogród oprócz niesprawnego systemu nawadniającego i związanego z tym po części marnego trawnika, miał braki w nasadzeniach roślinności i małej architekturze. Był też inny niewykorzystany potencjał. Południowa wystawa, niezagospodarowana duża przestrzeń i Właściciele z niezrealizowanymi ogrodowymi aspiracjami. Na razie zatrzymaliśmy się na przebudowie jednej z części. Na nasz warsztat dostał się system nawadniający,  trawnik, roślinność, zarówno istniejąca jak i nowo zaplanowana. Nie zapomnieliśmy także o detalach. Drewniany taras, ogrodowe akcenty, oświetlenie. No a kret łatwiejszego życia musi szukać gdzie indziej.

 

Powierzchnia: 500m2-1000 m².

Zagospodarowanie budynku jednorodzinnego (rekompozycja i przebudowa)- pierwszy etap.

Realizacja kompleksowa, prowadzenie i pielęgnacja.zobacz galerię


1 2 3 »

Kontakt z nami

Ogrody Pro-Eko tel
Telefon

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Ogrody Pro-Eko lokalizacja
Baza firmy

Jabłonna Druga 171a

23-114 Jabłonna


Ogrody Pro-Eko mail
E-mail

kontakt@ogrodyproeko.pl

18

LAT DOŚWIADCZENIA

243

REALIZACJE

100

% ZAANGAŻOWANIA

Dojedziemy do Ciebie do 150 km poza Lublin