Ogrodzenia

 

   Zajmujemy się budową ogrodzeń z wykorzystaniem konstrukcji gabionowych oraz z łupanych bloczków ogrodzeniowych, które dają fantastyczne możliwości aranżacyjne, pasujące do różnych założeń ogrodowych, posesji mieszkalnych i firm. W zależności od wypełnienia bądź rodzaju zastosowanych rozwiązań konstrukcyjnych, których użyjemy uzyskujemy oczekiwany w procesie projektowym efekt. Chętnie pomożemy Ci w wyborze ogrodzenia, najlepiej pasującego do estetyki Twojego ogrodu, lub posesji.

 

Wykonujemy ogrodzenia:

- przydomowych posesji;

- publicznych terenów rekreacyjnych (skwery, parki);

- siedzib firm, hoteli, punktów handlowo-usługowych;

- szkół, przedszkoli, obiektów sportowych, ośrodków wypoczynkowych;

- obiektów sakralnych.

 

Ogrodzenia gabionowe

 

    Ogrodzenia gabionowe to nowoczesny sposób na kształtowanie przestrzeni. Niepowtarzalne połączenie stali i kamienia to solidne a zarazem bardzo oryginalne rozwiązanie. Ze względu na swoją, niejednokrotnie wyszukaną formę i indywidualizm ich stosowane jest coraz częstsze. To doskonały sposób nie tylko na zabezpieczenie terenu, ale także na jego wyróżnienie. Gabiony będą doskonale się prezentować jako ogrodzenia domów, budynków firmowych oraz punktów usługowych. Solidna konstrukcja, elementy montażowe sprawiają, że przez wiele długich lat zdobią i chronią posesję. Ogrodzenia gabionowe to także oryginalne rozwiązanie wyciszające hałas.

 Ogrodzenia gabionowe lublin

 

Ogrodzenia z bloczka łupanego

 

   Ogrodzenia łupane doskonale komponują się z otoczeniem większości posesji mieszkalnych jak i firmowych, budynków tradycyjnych jak i nowoczesnych. Wtopią się doskonale zarówno w przestrzeń wokół budynków jak i otaczających je ogrodów. Odizolowują także przestrzeń od ulic jak i wyznaczają granice międzysąsiedzkie. Bloczki ogrodzeniowe swoją fakturą przypominają powierzchnie kamieni naturalnych co nadaje im szlachetności a dostęp do dużego wyboru kolorów umożliwia swobodny ich dobór. Zaletą tych ogrodzeń jest odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dzięki czemu dobrze wykonane nie sprawiają kłopotów przez długie lata. Ogrodzenia łupane z powodzeniem komponują się zarówno z metalem jak i drewnem, dlatego zarówno przęsła metalowe, jak i sztachety są doskonałym ich uzupełnieniem.

 

Projekt

 

 

   Zanim rozpoczniemy prace projektowe, udamy się na audyt techniczny miejsca realizacji, po to by ocenić:

 

- formę terenu i kształt działki;

- aranżację zieleni (jeżeli już występuje);

- rodzaj i styl obiektów znajdujących się na działce.

 

   Dzięki temu, jeszcze na etapie przedprojektowym, tworząc koncepcję Twojego przyszłego ogrodzenia, weźmiemy pod uwagę wszystkie elementy techniczne niezbędne do budowy, oraz czynniki estetyczne, dzięki którym zaproponujemy Ci różne warianty ogrodzeń. W przypadku ogrodzeń projektujemy wykonujemy, oraz montujemy wszelkie potrzebne dodatkowe elementy, takie jak przęsła, bramy i bramki. Oddajemy kompletny, funkcjonalny i efektowny element zagospodarowania przestrzeni. Sami zajmujemy się projektem a później ich montażem. Gwarantujemy ich indywidualizm i dobór najkorzystniejszych rozwiązań.

 Ogrodzenia gabionowe lublin

 

 

   Warto także zwrócić uwagę na inne możliwości wykorzystania zarówno gabionów jak i łupanych bloczków ogrodzeniowych. Bardzo dobry efekt w kształtowaniu przestrzeni daje zestawienie różnych elementów bądź ich odrębne wykorzystanie. Możemy zatem zastosować nasze elementy ogrodzeniowe jako:

 

- ogrodzenia;

- murki oporowe;

- stoły;

- ławki;

- grille;

- donice;

- elementy architektury ogrodowej.

 Ogrodzenia gabionowe lubelskie

  

 

   Jeżeli decydujesz się na współpracę z nami, to na pewno szukasz rozwiązania praktycznego, a jednocześnie oryginalnego, świetnie wpisującego się w otoczenie. Jako projektanci oraz wykonawcy ogrodów i zagospodarowania przestrzeni, doskonale rozumiemy możliwości wykorzystywanych przez nas materiałów.

 

 

Powierz budowę swojego ogrodzenia kompetentnemu wykonawcy!
Zadbamy o każdy szczegół realizacji, od doradztwa technicznego, przez opracowanie koncepcji i wykonanie projektu, po solidne wykonawstwo!
Czekamy na kontakt z Twojej strony i zapraszamy!

Kontakt z nami

Ogrody Pro-Eko tel
Telefon

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Ogrody Pro-Eko lokalizacja
Baza firmy

Jabłonna Druga 171a

23-114 Jabłonna


Ogrody Pro-Eko mail
E-mail

kontakt@ogrodyproeko.pl

18

LAT DOŚWIADCZENIA

243

REALIZACJE

100

% ZAANGAŻOWANIA

Dojedziemy do Ciebie do 150 km poza Lublin