Ogrody Lublin - projektowanie, zakładanie, budowa, kształtowanie przestrzeni.

 

   Jesteśmy przygotowani do wykonania pełnego zakresu prac jak ogród -  projektowanie i zakładanie , budowa. Budowa kompleksowa to nasza specjalność od początku prowadzonej przez nas działalności. Zaletą zakładania ogrodów w naszej Firmie jest to, że będziesz miał wgląd w projekt i zakładanie ogrodu, oraz realny wpływ na określanie wszystkich wykorzystywanych elementów. W ten sposób planowana budowa okaże się mniej kłopotliwa, będziesz świadomy swoich wyborów i założysz z nami dokładnie takie ogrody o jakich marzyłeś. Nasze  realizacje to nie tylko Lublin. Działamy w promieniu do 150 km.

 

Zakładanie ogrodów Lublin i 150km od niego.

 Ogrody lublin   Ogrody, projekt i sama budowa ma być odzwierciedleniem wszystkich Twoich oczekiwań wizualnych i funkcjonalnych. Dlatego projektowanie, zakładanie, to także Twój udział. Nie sprowadzimy Cię do roli biernie oczekującego na efekt Klienta. Chcemy by zleceniodawca miał wpływ na ostateczny kształt podejmowanych działań, w które inwestują swoje środki. Założony ogród ma dostarczać radość Tobie i Twojej rodzinie.

 

Ogrody i budowa - w jakich okolicznościach zamawiasz projekt i zakładanie?

     Chcesz w końcu spełnić swoje długoletnie oczekiwania i stworzyć na własnej działce obraz wymarzone otoczenie. Masz już mniej więcej zarysowane wyobrażenie jakie są te właściwe  ogrody. Wszystkie przygotowania, szukanie inspiracji i ciekawych pomysłów, dobór roślin, elementów wystroju, materiałów budowlanych i instalacyjnych (!). Potem zakupy i jeszcze ten kłopotliwy transport. To sama budowa. A co z późniejszym utrzymaniem, jeżeli coś zrobię niezgodnie ze sztuką? W jaki sposób doprowadzić roślinność do kontrolowanego przyrostu, lub potem pielęgnować, formować, podlewać, nawozić? Wraz z pytaniami o ogrody i nieprzemijającym pragnieniem posiadania własnego, dochodzisz jednak do wniosku, że budowa to duże wyzwanie. Rozsądniej to zadanie powierzyć profesjonalistom. I tutaj jesteśmy My oferując projektowanie z późniejszym zakładaniem! Naszym działaniem obejmujemy Lublin i 150 km od niego.

 

Projektowanie i wykonywanie ogrodów lublin

   

Ogrody, projektowanie, zakładanie - co wchodzi w ich skład?

    Skontaktowałeś się z naszą Firmą, nawiązaliśmy współpracę, więc rozpoczynamy projektowanie ogrodu. W pierwszej kolejności tworzymy ogrody w formie koncepcji. Właściwy projekt powstaje w kolejnym etapie. Zanim to jednak nastąpi, nasz specjalista najpierw przeprowadza z Tobą wywiad, w którym zadaje Ci szereg pytań. W ten sposób pomaga Ci w określeniu Twoich oczekiwań wizualnych i funkcjonalnych. Następnie, w umówionym terminie wykonuje na niej audyt techniczny. Wyjeżdżamy do 150 km poza Lublin. Przejdźmy do opisu kolejnych składowych jakim jest projektowanie z naszą Firmą:

 

Audyt techniczny

 

    Działki mają swoją specyfikę. Mają róży kształt i formę terenu, stoi na nich dom w takim lub innym stylu, są już drzewa lub ich brak; jedne działki położone są na cichym obszarze wiejskim, gdzie indziej z posesji wyraźnie widać panoramę miasta i słychać intensywnie uczęszczaną drogę. Przykładem możne być Lublin. Po wyżej wspomnianym wywiadzie, nasz specjalista wie na jakie cechy terenu i elementy posesji powinien zwrócić uwagę i co odnotować, by rozpocząć prace nad koncepcją Twojego założenia.

 

Ogrody - koncepcja 

 

    Przychodzi czas na pierwsze zobrazowanie Twoich pomysłów, które pomagamy Ci doprecyzować, doradzając w wyborze elementów wystroju i infrastruktury, w tym: roślinności, małej architektury, oświetlenia czy przebiegu ciągów komunikacyjnych, bądź sposobu ukształtowania terenu. Koncepcja to tylko wyjściowa dokumentacja– rysunki i notatki. Tutaj możesz sobie pozwolić na sporą dowolność. Oczywiście, cały czas wszystkie Twoje wizje będziemy na bieżąco weryfikować na podstawie kosztów, które przeznaczasz na zakładanie ogrodu. Przy okazji będziesz miał lepszą kontrolę nad planowanymi ogrodowymi wydatkami. Ostatecznie, to na podstawie zaakceptowanej przez Ciebie koncepcji powstanie wyjściowy projekt ogrodu i dokładny kosztorys prac, który również będzie wymagał Twojego zatwierdzenia poprzedzając jego zakładanie. Dojedziemy do Ciebie także poza Lublin.

 

Wykonujemy projekt ogrodu

 

Projektowanie i zakładanie ogrodów lublin

  

 

   Po Twojej akceptacji koncepcji i kosztorysu rozpoczynamy projektowanie. Na tym etapie realizacji inwestycji chętnie zaspokoimy Twoją ciekawość i na życzenie dostarczymy na Twój e-mail przykłady wizualizacji elementów, które złożą się na Twój przyszły ogród i będą stanowić projekt ogrodu. Finalnie, po zamknięciu czynności etapu ogród - projektowanie , nasz specjalista na spotkaniu z Tobą , omówi całościowy rezultat podjętych działań w postaci graficznej prezentacji, ze wszystkimi szczegółami tworzące przyszłe ogrody, oraz elementy zakładania którymi są prace budowlane i aranżacyjne, lecz to już kolejny etap naszej współpracy czyli ogrody - budowa. Lublin i okolice a nawet dalej.

 

Ogrody- budowa, Lublin i 150 km wokół niego.

 

Projektowanie i zakładanie ogrodów

 

   Chcemy dostarczać Klientom projekt ogrodów a następnie oferujemy ich zakładanie. Realizacje to Lublin ale również do 150 kilometrów wokół niego. Dokładamy starań by ogród jako efekt finalny a wcześniej ich budowa w pełni wyczerpywały nasze twórcze i techniczne możliwości. Na sukces wykonawczy składa się  odpowiednio przeprowadzone projektowanie, zakładanie ogrodów, oraz przede wszystkim to, na ile efekt odzwierciedla oczekiwania Klienta. Wykonamy wszelkie prace ziemne, budowlane czy ogrodnicze. Dojedziemy poza Lublin do 150 km. Wszystko co zawiera projekt i obejmuje nasze projektowanie, jesteśmy w stanie wykonać. Cały ogród, projektowanie, zakładanie i pielęgnacja to dla nas po prostu przyjemność.

 

Usługi pielęgnacyjne i serwis instalacji ogrodowych

 

Kompleksowa budowa ogrodów warszawa

   

Projekt i budowa ogrodów to zakres uzupełniony o prace pielęgnacyjne. Prowadzimy pełny zakres pielęgnacji. Wykonujemy zarówno stałą i doraźną opiekę ogrodów. W skład naszej usługi obejmującej ogrody zaliczamy:

• Cięcie , formowanie i prowadzenie roślin.

• Zabiegi ochrony przed szkodnikami i chorobami roślin.

• Nawożenie roślin, nawożenie trawników.

• Wertykulację trawników

• Areację trawników.

• Opryski przeciw komarom i kleszczom.

• Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny systemów nawadniających i oświetlenia ogrodowego.

• Konserwacja małej architektury ogrodowej.

Do wszystkich tych prac posiadamy stosowną wiedzę, uprawnienia i doświadczenie poparte wypracowanymi wynikami. Budowa ogrodu nie ma dla nas tajemnic. Realizacje to Lublin w promieniu do 150 km.

Powierz swój ogród kompetentnemu wykonawcy!
Zadbamy o każdy szczegół realizacji, od doradztwa technicznego, przez opracowanie koncepcji i wykonanie projektu, po solidne wykonawstwo!
Czekamy na kontakt z Twojej strony i zapraszamy!

Kontakt z nami

Ogrody Pro-Eko tel
Telefon

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Ogrody Pro-Eko lokalizacja
Baza firmy

Jabłonna Druga 171a

23-114 Jabłonna


Ogrody Pro-Eko mail
E-mail

kontakt@ogrodyproeko.pl

18

LAT DOŚWIADCZENIA

243

REALIZACJE

100

% ZAANGAŻOWANIA

Dojedziemy do Ciebie do 150 km poza Lublin