Kim są nasi Klienci?

Zobacz do jakich Klientów kierujemy nasze usługi projektowania i budowy ogrodów oraz terenów zieleni i co wchodzi w ich skład?

 
 

Ogrody dla Klientów indywidualnych

Tego rodzaju zlecenia wykonujemy w pełnym możliwym zakresie, czyli od etapu opracowania koncepcji aranżacyjnej, po wykonanie projektu i budowę ogrodu na terenie prywatnej posesji. W skład realizacji wchodzą prace ziemne (równanie, kształtowanie, osuszanie i rekultywacja terenu) oraz budowa: ogrodzeń; podjazdów; drogi dojazdowej (prace brukarskie); ciągów komunikacyjnych; małej architektury; instalacji oświetleniowej, wodno-kanalizacyjnej, nawadniającej; elementów hydrotechnicznych (fontanny, kaskady, oczka wodne). Ponadto, pomagamy w doborze roślinności, którą nasadzamy i doprowadzamy do przyrostów zgodnie z aranżacją projektową. Oferujemy też usługi pielęgnacyjne, porządkowe i remontowe.

Zagospodarowywanie terenów zielonych przy siedzibach Firm

Wykonujemy kompleksowe projekty zagospodarowania terenów firmowych. Wykonujemy aranżacje zieleni, budujemy ogrodzenia, chodniki, drogi dojazdowe, podjazdy, miejsca parkingowe dla samochodów, instalujemy odpływy, oświetlenie, automatyczne systemy nawadniające. Nasze usługi dotyczą zarówno nowych obiektów biurowych i handlowo- usługowych, jak i obiektów wymagających wszechstronnej renowacji.

Skwery i parki realizowane na zlecenie Samorządów Lokalnych

Realizujemy projekty rewitalizacji terenów miejskich na zlecenie Samorządów Lokalnych, których przedmiotem jest budowa infrastruktury parków i skwerów, mających służyć wypoczynkowi i rekreacji mieszkańców. Mamy doświadczenie w realizacji inwestycji współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie przystąpić do każdego przetargu, którego przedmiotem jest tego typu realizacja i rozpocząć prace budowlane z dnia na dzień po podpisaniu umowy.

Budowa terenów zielonych wokół gmachów Instytucji Publicznych

Zajmujemy się budową i konserwacją terenów zieleni oraz przynależącej do nich infrastruktury, w której skład wchodzą chodniki, ogrodzenia, parkingi, boiska, instalacje wodno-kanalizacyjne i oświetlenie. Nasze usługi skierowane są do administratorów szkół, przedszkoli, szpitali, przychodni, obiektów zabytkowych, muzealnych, sakralnych i wielu innych.

Wykonywanie aranżacji zieleni na terenach Wspólnot Mieszkaniowych

Przyjmujemy zlecenia na zagospodarowanie terenów osiedlowych. W ramach tego typu realizacji wykonujemy prace ziemne oraz ogrodzenia, nasadzenia roślinności, oświetlenie, systemy nawadniające i drenażowe, a także parkingi, drogi dojazdowe, chodniki i place zabaw dla dzieci. Udzielamy gwarancji na roboty budowlane, materiały i urządzenia techniczne wykorzystane podczas tego typu realizacji.