Systemy nawadniające, nawadnianie ogrodów - Lublin w promieniu do 150km

 

   Projektujemy, instalujemy i serwisujemy systemy nawadniające dla ogrodów, boisk sportowych i terenów zieleni. Wykonaliśmy dziesiątki realizacji z wykorzystaniem zaawansowanych technologi by nawadnianie ogrodów stało się przyjemnością. Zajmujemy się także dystrybucją i usługą w instalatorską dla firm z naszej branży. Chętnie podzielimy się nasza wiedzą na temat oporządzenia jakim są automatyczne systemy nawadniające, ich zalet dla Twojego ogrodu.

   Jedną z naszych wiodących specjalności podczas realizacji kompleksowych jest nawadnianie ogrodów, wspomagających prawidłową pielęgnację roślin ozdobnych i trawników.

 nawadnianie lublin

 

Systemy nawadniające - czym się wyróżniamy w projektowaniu i montażu?

 

   W 2009 roku otrzymaliśmy wyróżnienie za profesjonalizm od Firmy Drago – wyłącznego dystrybutora na Polskę amerykańskich systemów nawadniających Weathermatic , oraz Rain Bird, Hunter, K-Rain. W rezultacie wyróżnienia staliśmy się Regionalnym Instalatorem innowacyjnych rozwiązań technicznych. Od 2011 roku jesteśmy dystrybutorem oferty handlowej firmy Drago w naszym regionie. Za sprawą tego możemy oferować naszym Klientom systemy nawadniające i obszerny asortyment nowoczesnych rozwiązań technicznych wraz z profesjonalną obsługą serwisową. Nasze usługi to Lublin i promień do 150 km od niego.

 

Systemy nawadniające - jak działają?

 

 

   Systemy nawadniające składają się z instalacji podziemnej oraz urządzeń zraszających, które dobierane są w zależności od kształtu terenu i rodzaju roślinności. Sercem naszej podziemnej instalacji jest sterownik – niewielkie urządzenie, które steruje pracą całego systemu. Uprzędzenie programujemy w taki sposób, by poszczególne obszary ogrodu były podlewane odpowiednio do potrzeb. Wtedy mamy pewność, że każda roślina otrzyma odpowiednią ilość wody.

 

 

Nawadnianie ogrodów - jak zaawansowane mogą być systemy nawadniające?

 

 

Systemy nawadniające lublin

 

 

   Zakładamy systemy nawadniające o dowolnej rozpiętości (zasięgu) oparte na podziemnej sieci przewodów, zaworów i złączy, które doprowadzają wodę do zraszaczy rozlokowanych w poszczególnych wnętrzach ogrodu. Całość systemu może być sterowana ręcznie, bądź w pełni automatycznie co nie jest wcale skomplikowane, poprzez prosty w obsłudze programator. Wówczas nawadnianie ogrodu uruchamia się według wskazań generowanych przez czujniki monitorujące warunki pogodowe i glebowe, np. wilgotność, temperaturę nasłonecznienie, czy opady. Dojeżdżamy do 150 km poza Lublin.

 

Nawadnianie ogrodu - kiedy zainstalować systemy nawadniające?

 

 

Nawadnianie trawników biała podlaska

 

 

   Systemy nawadniające można wykonać, zarówno na etapie zagospodarowywania tj. podczas budowy ogrodu czy terenu zieleni, jaki i w miejscu już zagospodarowanym. Nawadnianie w niektórych przypadkach może wymagać prac hydraulicznych, którymi zajmie się nasz specjalista, bez konieczności wzywania zewnętrznego hydraulika. Po zakończeniu realizacji usuniemy wszystkie ślady naszej ingerencji w terenie. Zatem, nie musisz się obawiać utraty pięknego wyglądu swojej posesji czy ogrodu. Dojedziemy do Ciebie poza Lublin.

 

 

Systemy nawadniające - gwarancja i serwis

 

 

Wszystkie systemy nawadniające oraz elementy wykorzystywane przez naszą Firmę podczas realizacji objęte są 2-letnią gwarancją! Po upływie gwarancji nie pozostawimy Cię sam na sam z ewentualnym problemem. W razie jakiejkolwiek awarii, wyślemy do Ciebie naszych serwisantów. Sprawne nawadnianie ogrodów jest naszym priorytetem. Obsługujemy Lublin w promieniu do 150km.

 

 

Systemy nawadniające - z jakich podzespołów budujemy nawadnianie ogrodów?

 

 

Nawadnianie kraśnik

 

 

    Jesteśmy Regionalnym Instalatorem i Dystrybutorem wyłącznego na Polskę Importera systemów nawadniających Rain Bird, Hunter, K-Rain, Toro, Weathermatic. Są to produkty o najwyższej jakości wykonania i trwałości. Systemy nawadniające budowane przez nas nie zawierają podzespołów niesprawdzonych, mogących przysporzyć problemów w czasie ich eksploatacji. Z pełnym przekonaniem, bo na podstawie doświadczeń zebranych w ciągu kilkudziesięciu naszych realizacji, możemy polecić montowane w naszej firmie  nawadnianie ogrodów i nasze oferowane do nich materiały! Naszym działaniem obejmujemy Lublin i teren do 150km.

 

 

Systemy nawadniające - jakie korzyści daje nawadnianie ogrodów w naszej firmie?

 

   Nasze systemy nawadniające gwarantują przede wszystkim:

• oszczędność czasu;

• oszczędność pieniędzy (zoptymalizowane zużycie wody);

• wygodną bezobsługową eksploatację;

• niezawodne działanie;

• doskonałą kondycję roślin. Jakie są wartości dodane do zamówionego u nas systemu nawadniającego?

• Nasze systemy nawadniające objęte są dwuletnią gwarancją oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

• Wszystkie podzespoły, jak i samą usługę projektowania i montażu instalacji, oferujemy w konkurencyjnej cenie.

• obsługujemy Lublin i teren w promieniu 150km.

 

 Systemy nawadniające rzeszów

 

 Nawadnianie ogrodów - jak oszczędzać wodę wykorzystując systemy nawadniające?

 

   Systemy nawadniające by oszczędzały wodę wystarczy podłączyć do stacji pogodowej, która zbiera dokładne informacje o temperaturze, wilgotności powietrza oraz oddziaływaniu wiatru na temperaturę. Po tym stacja przesyła wszystkie dane do sterownika. Inteligentny system interpretuje je i oblicza deficyt budżetowy wody, redukując jej zużycie nawet o 20–50%. Prostszym rozwiązaniem jest zamontowanie czujnika opadowego dzięki któremu możliwe  jest odpowiednie nawadnianie ogrodów.

 

 

 

Nawadnianie kraśnik

 

Powierz nawadnianie swojego ogrodu kompetentnemu wykonawcy!
Zadbamy o każdy szczegół realizacji, od doradztwa technicznego, przez opracowanie koncepcji i wykonanie projektu, po solidne wykonawstwo!
Czekamy na kontakt z Twojej strony i zapraszamy!

Kontakt z nami

Ogrody Pro-Eko tel
Telefon

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Ogrody Pro-Eko lokalizacja
Baza firmy

Jabłonna Druga 171a

23-114 Jabłonna


Ogrody Pro-Eko mail
E-mail

kontakt@ogrodyproeko.pl

18

LAT DOŚWIADCZENIA

243

REALIZACJE

100

% ZAANGAŻOWANIA

Dojedziemy do Ciebie do 150 km poza Lublin