W jaki sposób dopasujemy projekt ogrodu do Twoich potrzeb?

Dopasowanie ogrodu do potrzeb Inwestora? Czyli jakich? Z czego te potrzeby mogą wynikać? Jak je doprecyzowujemy podczas realizacji projektów? Wszystkiego dowiesz się z treści tego artykułu?

 
 

Doradzamy rozwiązania projektowe przed budową ogrodu

Współpracę z naszą Firmą rozpoczniesz od wywiadu, który z Tobą przeprowadzimy by uściślić, jakie elementy Twojego przyszłego ogrodu uważasz za:

Opierając się na udzielonych przez Ciebie odpowiedziach doprecyzujemy Twoje oczekiwania wizualne i funkcjonalne. Potem opracujemy koncepcję przedprojektową ogrodu zawierającą wszystkie elementy, które wymieniłeś pośród najbardziej istotnych, ale także zaproponujemy Ci takie rozwiązanie projektowe, które będzie można uzupełniać w przyszłości o kolejne elementy.

Zapewniamy dowolność w wyborze założeń projektowych

Jesteś zainteresowany budową ogrodu japońskiego lub klasycznego? A może chciałbyś mieć na swojej posesji oba te założenia ogrodowe połączone w jedną spójną całość? Bardzo chętnie zaproponujemy Ci takie właśnie rozwiązanie! Mamy otwarte podejście do tworzenia ciekawych połączeń aranżacyjnych. Podejmujemy się również realizacji odważnych, oryginalnych i nietypowych. Zanim zdecydujesz się na konkretną aranżację ogrodu, najpierw przybliżymy Ci różne style ogrodów. W fazie koncepcyjnej przygotujemy stosowne do naszych wspólnych ustaleń wizualizacje. Na ich podstawie z łatwością ocenisz zamierzony efekt prac naszej Firmy. Dzięki temu nie musisz się obawiać nietrafionego wyboru.

Dopasowujemy założenia ogrodowe do ograniczonego budżetu

Optymalizacja założenia ogrodowego do budżetu jest poważnym wyzwaniem, które musi być poparte kompetencją i doświadczeniem. Zdobyliśmy je i powiększamy z każdą realizacją. Istnieją dwie główne metody dopasowania Twoich finansów do zakresu inwestycji:

Piękny ogród potrzebuje czasu, a ten gra na Twoją korzyść. Dlatego chętnie zaproponujemy Ci taki zakres realizacji, który już na początku uporządkuje i ozdobi Twoją posesję, a jednocześnie umożliwi dalsze prace w przyszłości, które będą logiczną kontynuacją rozwoju Twojego założenia ogrodowego. Dzięki temu, z roku na rok będziesz się cieszyć z nowych fragmentów aranżacji i rozwiązań funkcjonalnych, które kapitalnie będą się wpisywać w całość Twojego wymarzonego ogrodu.

To w jaki sposób zaprojektować taki ogród, jest jedną ze specjalności naszej Firmy!