Jak wygląda przykładowa budowa ogrodu?

W tym obszernym artykule znajdziesz szczegółowe informacje, dzięki którym dowiesz się, jak krok po kroku będziemy budowali Twój wymarzony ogród.

 
 

Audyt miejsca realizacji ogrodu

Zawsze na pierwszym miejscu listy naszych działań znajduje się audyt techniczny, w którym dokonujemy oględzin miejsca planowanych prac, by uwzględnić wszystkie lokalne warunki:

Opracowanie koncepcji wizualnej i funkcjonalnej ogrodu

Na tym etapie będziemy opracowywać koncepcję Twojego przyszłego ogrodu. To na jej podstawie wykonamy projekt docelowy. Dla ułatwienia podejmowania decyzji, będziesz miał wgląd w nasze prace, albo na bezpośrednich spotkaniach, albo poprzez e-mail lub telefonicznie. Dostarczymy Ci również rysunki, wizualizacje i chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
W zależności od rozpiętości projektu Twojego ogrodu, mogą być omawiane następujące kwestie:

Po zaakceptowaniu wszystkich założeń koncepcji oraz równolegle opracowywanego kosztorysu wykonamy projekt Twojego ogrodu, na bazie którego wykonane zostaną prace budowlane i aranżacyjne.

Przykładowy przebieg budowy ogrodu

Po sporządzeniu projektu rozpoczynamy budowę Twojego ogrodu. W tym celu umawiamy się na konkretny termin rozpoczęcia prac. Zwykle ich kolejność jest następująca:

Uwaga, wszystkie etapy budowy ogrodu możemy na Twoje życzenie rozłożyć w czasie, dostosowując się do Twoich możliwości budżetowych.