Co obejmuje nasze doradztwo ogrodowe?

Klienci oczekują od Nas jasnych wskazówek i pomocy w procesie decyzyjnym, jaki wynika z prac nad realizacją projektu ogrodu czy projektu zagospodarowania terenu pod zieleń i rekreację.

 
 

Żeby doradzić, potrzebna jest wiedza z kilku dziedzin jednocześnie oraz doskonała znajomość tematu od strony praktycznej – czytaj, od strony doświadczeń wykonawcy. My posiadamy i jedno, i drugie, dlatego podczas realizacji zleceń chętnie pomagamy naszym Klientom w wyborze:

Dzięki nam Klienci dokonują świadomych i przede wszystkim, trafnych wyborów poszczególnych rozwiązań. Ponadto, są to rozwiązania dopasowane do budżetu przewidzianego na inwestycję.

Specyfiką naszej branży – ale nie tylko – jest to, że wyłącznie usługa realizowana przy pełnym wsparciu merytorycznym Wykonawcy ma szansę w stu procentach spełnić oczekiwania Klienta. W przeciwnym przypadku jej efekt może od razu lub po czasie bardzo rozczarować – i co gorsze – rozczarowanie jest tym większe, im więcej pieniędzy pochłonęła inwestycja.

Dlatego przez cały czas będziemy do Twojej dyspozycji (dodatkowe spotkanie, telefon, e-mail). Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i opiszemy każdy szczegół wizualny i techniczny realizacji.