Dariusz Kłodnickispecjalizacja: projektowanie i zakładanie ogrodów, architektura krajobrazu, systemy nawadniające, zakładanie trawnika, Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni, właściciel Pro-Eko Studio Sztuki Ogrodowej. Od 1999 roku pracuje aktywnie zawodowo, twórca licznych ogrodów, zagospodarowania otoczenia firm, posesji prywatnych, oraz  rewaloryzacji historycznych założeń ogrodowych. Zasięg działania to Lublin w promieniu do 150km.

 

Zawsze wnikliwie słucham moich Klientów. To, co usłyszę przekładam na swoje pomysły. Projekty ogrodów przygotowuję tak, aby umożliwiły Klientom zrealizowanie ich marzeń i potrzeb. Po tym etapie gwarantuję realizację i dalszą pomoc przy prowadzeniu projektów, tak by tworzone ogrody były piękne, praktyczne, godne pozazdroszczenia. Tereny zieleni a szczególnie ogrody są ważnym elementem w naszym życiu; strefą relaksu, miejscem na towarzyskie spotkania. Powinny odzwierciedlać Ciebie i Twój styl życia. Moje propozycje są zawsze indywidualne, funkcjonalne i twórcze.

Ogrody Pro-Eko

Chcesz stworzyć dla siebie i swoich bliskich własny, wymarzony ogród? A może jesteś zainteresowany zagospodarowaniem terenu wokół siedziby Twojej Firmy, lub interesuje Cię tylko nawadnianie ogrodu, albo zakładanie trawnika?

Nie szukaj niesprawdzonych rozwiązań! Przełam swoje niezdecydowanie i skorzystaj z kontaktu ze Specjalistą, który chętnie odpowie na Twoje pytania.

Na pewno nie zmarnujemy Twojego czasu!

Lublin, Chełm, Zamość, Biała Podlaska
Czyli Lublin i 150 km od niego!

Zadzwoń pod 606 213 472 i umów spotkanie.

W trakcie kontaktu z nami dowiesz się m.in:


  • jaki jest nasz zakres wykonawczy prac przy Twoim zleceniu

  • w jaki sposób możemy zoptymalizować koszty Twojej inwestycji

  • jak określimy Twoje oczekiwania wobec ogrodu, parku czy skweru na etapie opracowywania jego koncepcji i projektu

  • jak daleko dojedziemy poza Lublin
  • co warto przygotować przed spotkaniem z naszym Specjalistą by postawić pierwszy krok jakim jest projektowanie i zakładanie ogrodów, zamówić nawadnianie ogrodu, lub zrealizować zakładanie trawnika w Ogrody Pro-Eko


    Podane przez Panią/Pana dane osobowe są przetwarzane przez Pro- Eko Studio Sztuki Ogrodowej Dariusz Kłodnicki, z siedzibą w 23-114 Jabłonna, Jabłonna Druga 171a (administrator danych osobowych). Dane są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi w skierowanej do firmy sprawie, w tym w celu jej udzielenia drogą elektroniczną lub telefoniczną. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Kontakt z nami

Ogrody Pro-Eko tel
Telefon

Zadzwoń i umów się na spotkanie.
606 213 472

Ogrody Pro-Eko lokalizacja
Baza firmy

Jabłonna Druga 171a

23-114 Jabłonna

Ogrody Pro-Eko mail
E-mail

Masz pytania? Pisz śmiało. Zawsze odpowiadamy!
kontakt@ogrodyproeko.pl

18

LAT DOŚWIADCZENIA

243

REALIZACJE

100

% ZAANGAŻOWANIA

Dojedziemy do Ciebie do 150 km poza Lublin